liturgie de crystal:messiaen tribute

10 декабря 2017 Украина, Киев

Юрі Матцузакі, флейта (Японія-Німеччина)

Ніна Янсен-Дейнцер, кларнет (Німеччина)
Джунія Макіно, скрипка (Японія-Швейцарія)
Мілош Дроґовскі, віолончель (Польща)
Антоній Баришевський, фортепіано (Україна)
Євген Громов, фортепіано (Україна)

Олів’є Месіан — Quatuor pour la Fin du Temps
Тошіо Хосокава — Stunden-Blumen
Фаусто Ромітеллі — Domeniche alla periferia del impero

10 грудня в інноваційному парку UNIT.City відбудеться кульмінація фестивалю сучасної академічної музики Kyiv Contemporary Music Days: концерт солістів Ensemble Modern та Internationale Ensemble Modern Akademie (Франкфурт) - легендарного ансамблю, що з 1980 року є рушієм нової музики в Європі, а також відомих українських піаністів — Антонія Баришевського (соліста Національної філармонії України, лауреата 20 міжнародних конкурсів) та Євгена Громова — лауреата премії ім. Ревуцького, музиканта, що вже впродовж 20 років відомий своєю спеціалізацією у виконанні нової музики в Україні.

Концерт є спільним проектом Kyiv Contemporary Music Days, UNIT.City і Sensorama та органзовано за підтримки Посольства Німеччини в Україні і Французького Інституту в Україні.

На концерті, дата якого збігається з днем народження видатного французького композитора ХХ століття Олів'є Мессіана, прозвучить «Quatuor pour la fin du temps» («Квартет на кінець часу») для кларнету, скрипки, віолончелі та фортепіано, що був створений у роки Другої світової війни під час перебування композитора у німецькому таборі для військовополонених. Згодом цей твір став одним з найвідоміших камерних творів минулого століття.

Окрім того, на концерті прозвучать твори трьох видатних композиторів ХХ і ХХІ століть: Фаусто Ромітеллі, Тошіо Хосокави і Йоханнеса Мотшмана.

Шановні покупці, зверніть увагу, що студенти та пенсіонери мають змогу придбати квитки у рядах 4, 5, 6, 7 за знижкою 25%.

Для цього оберіть квиток у бажаному секторі, натисніть кнопку "ВВЕСТИ ПРОМО-КОД" та введіть текст: students

Ціна автоматично знизиться на 25%.

Будь ласка, зверніть увагу, що на вході буде перевірятися наявність студентського або пенсіонного посвічення, без якого вхід на концерт з таким квитком буде неможливим.

КВИТКИ

Билеты

Выберите количество билетов, которые вы хотите приобрести
Выберите количество билетов, которые вы хотите приобрести
Билеты на мероприятие "liturgie de crystal:messiaen tribute" (10-12-2017 – 10-12-2017)
Продажа билетов закончилась 10 декабря 2017 17:10

О мероприятии

10 декабря 2017
воскресенье
начало в 18:00
UNIT.City
Украина, Киев
вулиця Дорогожицька 1

Организатор

kcmd@kcmd.eu